1.999.000 Kč Byt 3+KK Luštěnice, PRODEJ SPĚCHÁ Mladá Boleslav

Published date: Březen 9, 2016
Modified date: Březen 9, 2016
 • Lokace: Centrum, Mladá Boleslav, Středočeský, Česká Republika

Jedná se o bytovou jednotku 3+kk ve 3.NP bytového domu. Byt dispozičně obsahuje obývací pokoj s kuchyňským koutem 31,90m2, lodžie zasklená 2,95m2, chodba 11,33m2, WC 1,24m2, koupelna 3,86m2, ložnice 12,73m2, dětský pokoj 14,52m2. Okna bytu z obývacího pokoje jsou orientována na východ a z dětského pokoje a z ložnice na západní stranu. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, dveře jsou dřevěné, podlahy jsou plovoucí a z keramické dlažby. Vytápění a dodávka teplé vody je centrální pro celý dům z vlastní kotelny. Do domu je přivedena elektřina, voda je z veřejného vodovodního řadu, splaškové vody jsou svedeny do veřejné kanalizace, dům je připojen na rozvod zemního plynu, bleskosvod je instalován. Vnitřní vybavení tvoří EC, umyvadla a vana, kuchyňské vybavení tvoří běžný elektrický sporák, odsavač par. Bytový dům je samostatně stojící, zděné zateplené konstrukce, se čtyřmi nadzemními podlažími bez podkroví. Bytový dům je umístěn na rovinatém terénu. Půdorys má tvar obdélníka s podélnou osou S - J. Základy domu tvoří betonové pasy, svislé konstrukce jsou zděné z cihel POROTHERM tl. 44 cm, stropy jsou železobetonové montované, střecha je valbová, krytina střechy je betonová, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, vnější úpravy povrchů tvoří zateplená fasády, vnitřní omítky jsou dvouvrstvé vápenné, vnitřní obklady jsou běžné. Schody jsou železobetonové montované s běžným povrchem. Předmětný byt 3+kk se nachází ve 3.NP.
Předmětem prodeje jsou i vystavěné skříně v chodbě.
Podlahová plocha bytu 77,2m2 včetně příslušenství.

Prodej spěchá.


Druh stavby: Zděná
Telefon: 731931856
Typ prodeje: Prodej
Energetická náročnost: G - mimořádně nehospodárná

PRODEJ SPĚCHÁ
Hlasujte
inzerce realit
Výsledek inzerce realit inzerce realit inzerce realit inzerce realit inzerce realit 0 hlasů
   je offline.

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyvarujte se scamům osobním setkáním nebo platbou na PayPal
 • Nikdy neplaťte pomocí Western Union, Moneygram nebo jinými anonymními platebními službami
 • Nenakupujte a neprodávejte mimo svoji zemi. Nepřijmejte šeky ze zahraničí.
 • Tato stránka se neúčastní žádných transakcí, nezpracovává platby a doručování, nezaručuje se za transakce, neposkytuje ochranu kupujícího, ani ověřování prodávajícího

Related listings

 • YrSqgRsTVXOb
  YrSqgRsTVXOb
  3+kk - New York (New York) - Leden 22, 2018 60 Kč

  Have you got any experience? codeine valium together When I ask her how she feels about this, she shrugs it off, saying, ‘We broke up in 2010.’ And that’s all she wants to say on the subject, though they are still married.

 • lSscXMlGtzoiMYGW
  lSscXMlGtzoiMYGW
  3+kk - New York (New York) - Leden 22, 2018 88 Kč

  this is be cool 8) valium as anesthetic While one child did have severe cognitive problems, this was most likely due to other pregnancy-related complications, the researchers noted.

 • TwTLQKRtSeAUvQtMwoV
  TwTLQKRtSeAUvQtMwoV
  3+kk - New York (New York) - Leden 22, 2018 59 Kč

  Directory enquiries how much does 10mg of valium cost Patient safety stands to be compromised and the salaries mentioned are in excess of what is currently paid to our fully trained nurses solaray catuaba bark reviews But, if Juncker becomes presiden...