11.000 Kč Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 94 m2, Kolín Kolín

Published date: Únor 26, 2015
 • Lokace: Kolín, Středočeský, Česká Republika

Pronájem vybaveného bytu 3+kk, 94 m2, Kolín - Zálabí

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem nového a takřka kompletně vybaveného bytu 3+kk o velikosti 94 m2, plus parkovací stání v Chelčického ulici v Kolíně na Zálabí. Byt je v prvním zvýšeném nadzemním podlaží s orientací jih - západ. Byt je rozdělen na veliký obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, dětský pokoj, šatnu, koupelnu a samostatné WC. V obytných místnostech jsou plovoucí podlahy a kompletní nábytek. Kuchyň je vybavena myčkou, elektrickým sporákem a částečně i nádobím a příbory. V koupelně je automatická pračka. Topení zajišťuje centrální výměník pro celý dům. K bytu je k dispozici sklep a vlastní parkovací stání v uzavřeném a zabezpečeném dvoře. K bytu je bezbariérový přístup z tohoto dvora. Okamžitě k nastěhování. V případě dalších dotazů nebo zájmu o prohlídku mne kontaktujte.


Druh stavby: Zděná
Telefon: +420 775 137 102
Typ prodeje: Pronájem
Energetická náročnost: A - Mimořádně úsporná
Hlasujte
inzerce realit
Výsledek inzerce realit inzerce realit inzerce realit inzerce realit inzerce realit 0 hlasů
  Lubomír Fleisig RE/MAX je offline.

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyvarujte se scamům osobním setkáním nebo platbou na PayPal
 • Nikdy neplaťte pomocí Western Union, Moneygram nebo jinými anonymními platebními službami
 • Nenakupujte a neprodávejte mimo svoji zemi. Nepřijmejte šeky ze zahraničí.
 • Tato stránka se neúčastní žádných transakcí, nezpracovává platby a doručování, nezaručuje se za transakce, neposkytuje ochranu kupujícího, ani ověřování prodávajícího

Related listings

 • YrSqgRsTVXOb
  YrSqgRsTVXOb
  3+kk - New York (New York) - Leden 22, 2018 60 Kč

  Have you got any experience? codeine valium together When I ask her how she feels about this, she shrugs it off, saying, ‘We broke up in 2010.’ And that’s all she wants to say on the subject, though they are still married.

 • lSscXMlGtzoiMYGW
  lSscXMlGtzoiMYGW
  3+kk - New York (New York) - Leden 22, 2018 88 Kč

  this is be cool 8) valium as anesthetic While one child did have severe cognitive problems, this was most likely due to other pregnancy-related complications, the researchers noted.

 • TwTLQKRtSeAUvQtMwoV
  TwTLQKRtSeAUvQtMwoV
  3+kk - New York (New York) - Leden 22, 2018 59 Kč

  Directory enquiries how much does 10mg of valium cost Patient safety stands to be compromised and the salaries mentioned are in excess of what is currently paid to our fully trained nurses solaray catuaba bark reviews But, if Juncker becomes presiden...