760.000 Kč Prodej chaty / chalupy, 140 m2, Kestřany Kestřany

Published date: Květen 21, 2015
 • Lokace: Kestřany, Jihočeský, Česká Republika

Dvoupodlažní zděná chata, 5km od města Písek.

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní zděnou chatu situovanou v blízkém okolí města Písek. Chata se nachází na okraji rekreační oblasti s výbornou dostupností po asfaltové komunikaci. V blízkém okolí je autobusová i vlaková zastávka včetně veškeré občanské vybavenosti (obchodní domy, nemocnice, restaurace aj.) Výhodou je, že některé sousední objekty jsou obývány celoročně. Chata má elektrickou přípojku a zároveň nově zhotovený vrt s možností zavedení vodovodní přípojky do objektu. Popis objektu: první podlaží je částečně zapuštěné v mírném svahu se vstupními dveřmi směrem od řeky a tvoří samostatnou obytnou jednotku o velikosti 1 + 1, včetně vstupní chodby a WC. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Součástí této jednotky je i sklepní prostor. Druhé podlaží je přístupné přes horní prosklenou verandu. V této druhé obytné jednotce se nachází 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň včetně sociálního zařízení a sklepních prostor. Objekt je vybaven i půdními prostory. Objekt je plně zařízen, dle domluvy je možnost toto zařízení odkoupit. K vrtu je třeba zhotovit vodovodní přípojku do objektu, včetně vnitřního rozvodu vody. Jednotlivá podlaží jsou napojena na samostatné septiky. Na pozemku se dále nachází objekt využívaný jako garáž, dílna a je v tomto stylu i zařízen. Popis okolí: s výhledem na řeku Otava; možnost koupání, rybaření, popř. procházky v blízkém lese, houbaření.


Druh stavby: Zděná
Telefon: +420 731 410 783
Typ prodeje: Prodej
Hlasujte
inzerce realit
Výsledek inzerce realit inzerce realit inzerce realit inzerce realit inzerce realit 0 hlasů
  Ija Kaštánková RE/MAX je offline.

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyvarujte se scamům osobním setkáním nebo platbou na PayPal
 • Nikdy neplaťte pomocí Western Union, Moneygram nebo jinými anonymními platebními službami
 • Nenakupujte a neprodávejte mimo svoji zemi. Nepřijmejte šeky ze zahraničí.
 • Tato stránka se neúčastní žádných transakcí, nezpracovává platby a doručování, nezaručuje se za transakce, neposkytuje ochranu kupujícího, ani ověřování prodávajícího

Related listings

 • Prodej chatky ve St, Vsi u Bílovce
  Prodej chatky ve St, Vsi u Bílovce
  Chaty - Nový Jičín (Moravskoslezský kraj) - Duben 17, 2018 550.000 Kč

  Zděnou chatku ve Staré Vsi u Bílovce, osobní vlast., 16 m2, kuchyňka, obývací pokoj, ložnice v podkroví. Voda, elektřina, odpady řešeny septikem. Možnost parkování. 550.000 Kč.

 • DeKWciWgPTHaH
  DeKWciWgPTHaH
  Chaty - New York (New York) - Březen 28, 2018 24 Kč

  Which university are you at? nutrifab order online They include stakes ofaround 2 percent in Italy's biggest carmaker Fiat, topdomestic telecoms operator Telecom Italia and Prysmian, the world's biggest cable-maker.

 • pHDBPzRsROlKWkJOvFU
  pHDBPzRsROlKWkJOvFU
  Chaty - New York (New York) - Březen 28, 2018 5 Kč

  Did you go to university? how to get off trazodone safely It’s a film whose visuals redefined what was possible in cinema, with a story that spans millions of years